FUNDACJA SZTUK WIZUALNYCH ORAZ GRIFFIN ART SPACE ZAPRASZAJĄ NA:

IX PRZEGLĄD PORTFOLIO

24 MAJA 2014

  

W ramach 12. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie zapraszamy do udziału w jednym ze sztandarowych wydarzeń festiwalu – Przeglądzie Portfolio! Tegoroczny Przegląd to doskonała okazja do uzyskania rad i wskazówek od grona ekspertów z Polski i z zagranicy, których doświadczenie i opinie niejednokrotnie zaowocowały na dalszej drodze fotograficznego rozwoju uczestników przeglądu. Przegląd Portfolio to również możliwość pokazania swoich prac szerszej grupie odbiorców.

 

 

IX Przegląd Portfoliodbędzie się 24 maja w godzinach 11.00–17.30 w Centrum Biurowym Lubicz przy ul. Lubicz 23 w Krakowie

 

Dodatkowo w tym roku zgłaszając swój udział w Przeglądzie Portfolio, możecie wziąć udział w konkursie na najlepsze portfolio. Nagrodą jest produkcja dwóch egzemplarzy teczki z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji Griffin Art Space.

 

Pokaz najlepszych prac z udziałem uczestników i recenzentów IX Przeglądu Portfolio rozpocznie się o godzinie 18.00, 24 maja przy ul. Lubicz 23 w Krakowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać uczestników IX Przeglądu Portfolio, zobaczyć ich prace i porozmawiać przy lampce wina.

 

UCZESTNICY IX PRZEGLĄDU PORTFOLIO

 

Katarzyna Balicka

Małgorzata Bielecka

Magdalena Borowiec

Jakub Bors

Marta Cieślikowska

Michael Dooney

Jacek Fota

Karolina Gembara

Łukasz Gryko

Mateusz Jaźwiecki

Patryk Karbowski

Karol Kisiel

Wawrzyniec Kolbusz

Dominik Lewiński

Tomasz Łaptaszyński

Michał Łuczak

Bogusław Madej

Michał Mentel

Gregory Michenaud

Agnieszka Murak

Laura Pannack

Kamil Pawlik

Jagoda Paździor-Saba

Ela Polkowska

Mateusz Sarełło

Michał Siarek

Michał Sikora

Paweł Siodłok

Maciej Świstek

Alexia Villard

Ola Walków

Alicja Wróblewska

Agnieszka Wrześniak

 

 

POKAZ FINAŁOWYCH PRAC KONKURSU GRIFFIN ART SPACE NA NAJLEPSZE PORTFOLIO

 

Spośród wszystkich uczestników IX Przeglądu Portfolio, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie Griffin Art Space, organizatorzy po konsultacji z recenzentami wyłonią osoby, które otrzymają możliwość zaprezentowania swoich prac szerszemu gronu odbiorców podczas specjalnego wydarzenia: pokazu najlepszych portfolio, który odbędzie się w siedzibie Griffin Art Space.

 

Do końca trwania festiwalu finałowe prace będzie można zobaczyć przy ul. Lubicz 23 w Krakowie.

 

 

NAGRODA GRIFFIN ART SPACE

 

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez przedstawicieli Fundacji Sztuk Wizualnych oraz Griffin Art Space spośród fotografów, których prace będą prezentowane podczas finałowego pokazu. Nagrodą jest produkcja dwóch egzemplarzy teczki z najlepszym autorskim portfolio, z których jedną artysta otrzymuje na własność, a druga zostanie zakupiona od artysty po cenie rynkowej do kolekcji sztuki Griffin Art Space. W ramach nagrody organizator finansuje pracę nad projektem teczki ze studiem graficznym. Forma wydania (wymiary zdjęć, technika produkcji, oprawa, nakład) będzie rezultatem wspólnej pracy ekspertów z Fundacji Sztuk Wizualnych oraz artysty. Zdobywcę nagrody Griffin Art Space ogłosimy 1 czerwca na www.photomonth.com

REGULAMIN

 

 

INFORMACJE O RECENZENTACH

  

W tym roku w gronie recenzentów zasiądą profesjonalni fotografowie, fotoedytorzy, redaktorzy, krytycy, kuratorzy, właściciele galerii i wydawnictw fotograficznych.

 

----------------------------------------------

Organizatorem IX Przeglądu Portfolio jest Fundacja Sztuk Wizualnych we współpracy z Griffin Art Space.            

Recenzenci

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.