Publikacje MFK2013

Publikacje MFK2013
Jak co roku, Miesiąc Fotografii w Krakowie to doskonałe wystawy, ale i piękne publikacje. Od niezwykłego Katalogu począwszy, aż po limitowaną edycję pocztówek – każdy znajdzie coś dla siebie. Jest w czym wybierać!

Miesiąc Fotografii w Krakowie to tradycyjnie już gratka dla miłośników książek i innych niezwykłych publikacji związanych z fotografią. Wśród nich szczególnie polecamy:
 
– piękny Katalog, w którym opublikowane zostały – często specjalnie stworzone! – wywiady z artystami tegorocznej edycji festiwalu. Doskonałe teksty, fantastyczne fotografie, piękny projekt Pilar Rojo – Katalog MFK2013 to nie tylko piękna pamiątka, ale i wartościowe kompendium wiedzy o fotografii!
 
– magazyn Maj, wzorowany na kultowym „Ty i Ja” sprzed lat będący wyjątkową wystawą Sekcji eksperymentalnej MFK2013. Pokaźnych rozmiarów magazyn Maj zawiera liczne sesje fotograficzne, eseje wizualne czy ciekawe teksty stworzone przez zespół pod wodzą redaktor naczelnej Karoliny Sulej. Warto – taka okazja więcej się nie powtórzy!
 
– publikacje Sekcji ShowOFF, prezentujące dokonania wybranych Laureatów tej części tegorocznego festiwalu. Kolejne tomy opublikowane w tym roku wzbogacają rosnącą kolekcję. Wydawane w limitowanej edycji są prawdziwą gratką dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w polskiej fotografii.
 
Książki stanowią istotny obszar aktywności Fundacji Sztuk Wizualnych, organizatora Miesiąca Fotografii w Krakowie. Starannie przygotowana oferta albumów i książek teoretycznych dostępna jest w Biurze festiwalowym, czynnym (codziennie!) w godzinach od 11:00 do 18:00 jeszcze do 16 czerwca w Bunkrze Sztuki. Wśród materiałów towarzyszących Miesiącowi Fotografii w Krakowie znajdziecie również limitowaną edycję pocztówek, naklejki i inne gadżety festiwalowe – masz już swój komplet? Zapraszamy!
 
 
 
 
 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.