Portfolio Evening

Centrum Biurowe Lubicz
Lubicz 23 Kraków
Sob.- 18:00
Portfolio Evening
fot. Studio Luma, www.studioluma.pl
Zapraszamy serdecznie na Portfolio Evening – spotkanie z recenzentami i uczestnikami IX Przeglądu Portfolio oraz prezentację najciekawszych prac przy muzyce i lampce wina!

Przegląd Portfolio co roku jest wydarzeniem specjalnym w kalendarium Miesiąca Fotografii w Krakowie. To spotkanie twórców chcących zaprezentować i poddać ocenie swój dorobek doborowemu gronu recenzentów z zaproszonymi do Krakowa krytykami, kuratorami, właścicielami galerii, przedstawicieliami instytucji wystawienniczych z Polski i zagranicy. Wiele z tych spotkań ma swój ciąg dalszy w aktywnej twórczej pracy – publikacjach czy wystawach.

W tym roku zapraszamy serdecznie na Portfolio Evening (sobota, 24 maja, godz. 18.00 w Centrum Biurowym Lubicz, ul. Lubicz 23)! To istotna nowość w formule Przeglądu Portfolio – część otwarta dla publiczności będzie okazją do spotkania z recenzentami i uczestnikami Przeglądu oraz obejrzenia najciekawszych portfolio przy muzyce i lampce wina. Będzie to również nieformalny wernisaż wystawy najlepszych portfolio, które w formie projekcji multimedialnej będą prezentowane w Centrum Biurowym Lubicz (ul. Lubicz 23) od 25 maja aż do zakończenia festiwalu. Do zobaczenia na Portfolio Evening!

Dodatkową atrakcją IX Przeglądu Portfolio jest nagroda Griffin Art Space, Mecenasa 12. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie. Zwycięzca, wyłoniony spośród uczestników Przeglądu przez przedstawicieli Fundacji Sztuk Wizualnych i Mecenasa, otrzyma dwa egzemplarze profesjonalnie przygotowanej teczki z pracami, z których jedna zostanie zakupiona do kolekcji sztuki Griffin Art Space. Więcej informacji już wkrótce!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.